Hallitus

Puheenjohtaja Tapio Ailasmaa tapio.ailasmaa[at]gmail.com 040-7080483
Sihteeri Seppo Kuusisto seppokuusisto[at]dnainternet.net 0400-457157
Rahastonhoitaja Kaija Hentonen kaija.hentonen[at]gmail.com 040-5390248
  Eija Ailasmaa ailasmaa.eija[at]gmail.com 040-8772907
  Tuire Jokela tuire.jokela[at]dnainternet.net 050-4351204
  Hannele Jäntti hannele.jantti[at]dnainternet.net 050-3606425
  Seppo Koivulahti seppo[at]koivulahti.net 040-5883038
  Raija Nikki raija.nikki[at]gmail.com 044-9706693
  Aarto Nousiainen aarto.nousiainen[at]dnainternet.net 050-5925740

Lähettäessäsi sähköpostia, poista osoitteesta merkintä [at] ja laita sen tilalle @-merkki. Tämä järjestely on siksi, ettei sähköposteihimme tulisi roskapostia.

© Rauman Talviuimarit ry 2010-2016